TRABZON SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ÜYELERİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
GERİ
Trabzon SİAD Yönetim Kurulunun organize ettiği iftar yemeğine Trabzon SİAD üyelerinden TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, DOKASiFED Başkanı Zeyyat Kafkas, Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Nusret Onur, Denetim Kurulu Başkanı Veysel Zekai Bak,TÜSİAD üyesi Erol Tuna, Ortahisar Kent Konseyi Başkanı Dündar Ayyıldız, Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü Başkanı Celil Hekimoğlu, TTSO Başkan Yardımcısı Tolga Avcı, TrabzonSİAD önceki dönem başkanları Yalçın Orhan, Nezih Onur, Hasan Kamil Hayali, Aytaç Aydoğan’ın yanısıra çok sayıda TrabzonSİAD üyesi ve eşleri katıldı. Yemekte konuşan TrabzonSİAD Başkanı Sırrı Eren 
“Değerli üyelerimiz, bildiğiniz üzere 20 nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilen genel kurul ile bayrağı 2 yıllığına devraldık. Genel kuruldaki teşekkür konuşmamda bu iki yılda yapmayı planladıklarımızı anlatırken daha yaşanabilir bir Trabzon için fikir üretmek, Trabzon sorunlarına çözüm önerilerinde insiyatif almak, kaliteli organizasyonlar yapmak, üyelerimizin ticari sorunlarının çözümüne katkı vermek, bu bağlamda çeşitli kurumlar ile işbirliği yaparak bilgilendirme toplantıları düzenlemek ve dernek üyelerinin aidiyet duygusunu artırıcı etkinlikler yapmak önümüzdeki dönemdeki icraatlarımız olacaktır demiştim. Bugün gerçekleştirmekte olduğumuz iftar yemeği gücünü üyelerinden aldığını her zaman söylediğimiz derneğimizin birlik ve beraberliği adına güzel bir gösterge olmuştur. Her ne kadar tüzük gereği yönetim kurulumuzda 13 artı 6 üyemizin ismi, istişare kurulumuzda da 7 üyemizin ismi yazsa da bizim için 100 üyenin hepsi yönetim kurulu üyesi hepsi istişare kurulu üyesidir. Dernek etkinliklerine katılmanın yanı sıra fikirlerinizle de bizlere destek olmamız gücümüze güç katacaktır. Ben bir kez daha tüm üyelerimize ve kıymetli eşlerine katılımlarından dolayı teşekkürlerimi arz ediyor, yaklaşan ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, hepinize saygılarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.
Gecede TrabzonSİAD yeni üyeleri Seyyare Sungur, Mehmet Ali Tuna, Mertkan Aydın, Serkan Uzun ve Deniz Aydın ‘a da üyelik belgeleri takdim edildi.

11.08.2019
Copyright © www.tsiad.org.tr.tr ® 2019.
MAKSIFEDtürkonfed