NİCE 25 YILLARA
Diğer Yazarlar
Sırrı Furkan EREN
Başkan
sirrifurkan@hotmail.com

NİCE 25 YILLARA

Değerli üyemiz,

Bundan 25 yıl önce rahmetli Reha Üçüncüoğlu ve Trabzon’un çok değerli iş insanları tarafından kurulan derneğimiz, üyelerinden aldığı güç ile bugün hala Trabzon sorunlarına çözüm önerileri sunma noktasında aktif rol almakta, şehir faydasına organizasyonlar yapmakta, ayrıca üyelerinin ticari faaliyetlerine katkı sunan etkinliklere imza atmaktadır.

Bu günlerde maalesef insanlık tarihi açısından çok zor günlerden geçmekteyiz. Süreç içerisinde şu ana kadar kaybetmiş olduğumuz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tedavisi devam eden vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, emniyet mensuplarımıza ve bu salgın ile mücadele eden tüm kurum ve kuruluşlarımıza bir kez daha teşekkürlerimizi, minnettarlığımızı sunuyoruz.


Yönetim kurulumuz bugüne kadarki süreçte dernek üyelerimiz ile irtibat halinde olmuş, üyelerimizden gelen ekonomik sorun ve çözüm önerilerini yetkililere iletmiştir. Açıklanmakta olan destek paketlerini internet sitemizden takip etmenizi öneriyor, yaşamakta olduğunuz ekonomik sıkıntılar ve çözüm önerilerinizi yetkililere iletilmek üzere bizlere ulaştırmayı sürdürmenizi diliyoruz.

Yaşadığımız zor günleri millet olarak el birliği ile aşacağımıza inancımız tamdır. Trabzon Sanayici ve İş İnsanları Derneği, tekrar kavuşacağımız güzel günlerde, üyelerinden alacağı güçle, Trabzon için üretmeye devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle derneğimizin 25’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor, öncelikle kurucu başkanımız Reha Üçüncüoğlu’nu rahmetle anıyoruz. Bugüne kadar derneğimize emek veren tüm eski başkanlarımıza, geçmiş dönem yönetim kurullarımıza, yüksek istişare ve denetim kurulu üyelerimize ve derneğimiz üyelerine katkıları için teşekkürlerimizi sunuyoruz

Güzel günlerde buluşmak dileğiyle, herkese şahsım ve yönetim kurulum adına saygılarımızı sunuyorum.

 

                                                                                              SIRRI FURKAN EREN

                                                                                                          BAŞKAN

 

13.04.2020


Diğer Yaziları
22.09.2020
09.11.2019
07.11.2019
Copyright © www.tsiad.org.tr.tr ® 2007.